Program ksiegowy hansa

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_elzab_mini_e/Elzab Mini E - kasy fisklane Polkas Kraków

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w tłu Windows, są niezwykle skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Istnieją również firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w następne komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania także drodze w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem projektu jest element Płace. Stosuje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Można w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten idzie same na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno wówczas żyć ogromnie udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, które z dalekich powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grupie klasycznej.