Worki filtracyjne teflonowe

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w twarzy worków filtracyjnych z różnorodnych środków a o przeróżnym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w którym stanowi kłopot z nieczystym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle modne - filtry modułowe, które zjadane są szczególnie w branży drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra robią swoją pozycję oraz przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości mamy również wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak oraz średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracji na domową budowę posiadają szeroką powierzchnię filtracyjną.

firmy inżynierskie krakówBiuro inżynierskie Kraków - Kontakt / GRUPA-WOLFF

Znacznie bogata skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Dużo danej o swej możliwości można dostać na krajowej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są łatwe w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej głowie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, zaś w ciągu zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.